PROJEKT

Zawodowa Edukacja
 • wielkość czcionki

Zawodowa Edukacja

Zawodowa Edukacja - e-zasoby do kształcenia zawodowego.

Portal edukacyjny Szkoły przy Teatralnej.

Kooperacja: Fundacja Marchewkowe Pole, Stowarzyszenie Teatralna 1.

Na portalu udostępniane są e-zasoby, które zostały stworzone w ramach projektu „Model systemu wdrażania i upowszechniania kształcenia na odległość w uczeniu się przez całe życie” realizowanego przez Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej.

Wyszukiwanie e-zasobów na portalu jest wyjątkowo proste :)

Wystarczy wpisać w wyszukiwarce portalu nazwę zawodu (górna kolorowa belka pod menu - ikonka lupy) i automatycznie zostaną wygenerowane wszystkie dedykowane e-zasoby. Bonusowo większość skryptów jest w 3 wersjach: pdf., doc(x)., odt. Warto także dodać, że około 1000 projektowych filmów zostało „wysłanych” na YouTube - kanał Republika Edukacji.

Hity Zawodowej Edukacji

 • Obszar T Zastawa i bielizna stołowa
  Zastawa i bielizna stołowa
  Zawód: technik żywienia i usług gastronomicznych. Kwalifikacja: T. 15 Organizacja żywienia i usług gastronomicznych. Kurs: Planowanie usług gastronomicznych. Moduł VII: Zastawa i bielizna stołowa. Ebook i videocast.
 • Obszar Z Planowanie i organizowania pracy opiekuna medycznego przy łóżku chorego
  Planowanie i organizowania pracy opiekuna medycznego przy łóżku chorego
  Zawód: opiekun medyczny. Kwalifikacja: Z. 4. Świadczenie usług opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej. Kurs: Czynności higieniczne i pielęgnacyjne u osób chorych i niesamodzielnych. Moduł I: Planowanie i organizowania pracy opiekuna…
 • Obszar T Przygotowanie ofert usług gastronomicznych
  Przygotowanie ofert usług gastronomicznych
  Zawód: technik żywienia i usług gastronomicznych. Kwalifikacja: T. 15 Organizacja żywienia i usług gastronomicznych. Kurs: Planowanie usług gastronomicznych. Moduł II: Przygotowanie ofert usług gastronomicznych. Ebook i videocast.